Kerastase Elixir Ultime Imperial Tea Hair Oil

Kerastase Elixir Ultime Imperial Tea Hair Oil sa odporúča pre všetky typy vlasov. Jeho hlavnou úlohou je chrániť farbené vlasy a zvýrazniť prirodzenú farbu vlasov.

Kerastase Elixir Ultime Imperial Tea Hair Oil sa môže chváliť až štyrmi rastlinnými olejmi!

Je to jeden z vlasových olejov, ktorý obsahuje originálne ingrediencie. V Kerastase Elixir Ultime Imperial Tea Hair Oil sú štyri oleje: pracaxi, argánový, kukuričný a kaméliový. Prvý robí vlasy odolnými. Druhý obsahuje množstvo vitamínov a mikroživín. Kukuričný olej dodáva vlasom pružnosť a výživné ingrediencie. Posledná zložka prináša vlasom lesk. Kerastase Elixir Ultime Imperial Tea Hair Oil tiež obsahuje komplex z cisárskeho bieleho čaju, ktorý neutralizuje voľné radikály, zabraňuje predčasnému starnutiu, hydratuje pokožku hlavy a zabraňuje vypadávaniu vlasov.

Používanie Kerastase Elixir Ultime Imperial Tea Hair Oil je veľmi ľahké

Kerastase Elixir Ultime Imperial Tea Hair Oil sa môže používať pred alebo po umytí vlasov. Prípravok odstraňuje sébum, pozostatky stylingových produktov a odumreté kožné bunky z pokožky hlavy. Po celej dĺžke vlasov naneste jednu alebo dve pumpičky, rozmotajte pramene a chvíľu masírujte pokožku hlavy. Následne zmiešajte olej s teplou vodou aby ste vytvorili penu. Potom si umyte vlasy šampónom. Kerastase Elixir Ultime Imperial Tea Hair Oil sa môže aplikovať aj pred fénovaním ako stylingový primer a vyživujúci produkt. Stačí, ak jednu pumpičku produktu nanesiete od strednej dĺžky vlasov ku končekom.

Účinky Kerastase Elixir Ultime Imperial Tea Hair Oil vás určite potešia!

Kerastase Elixir Ultime Imperial Tea Hair Oil chráni farbené vlasy. Chráni ich pred škodlivými účinkami niektorých ingrediencii, obsiahnutých vo farbách na vlasy a farbiacich produktoch. Navyše prípravok vyhladzuje, krotí neposlušné pramene a pomáha pri úprave vlasov. Robí vlasy pevnejšími, zabraňuje poškodeniu v dôsledku farbenia a iných stylingových procedúr. Olej hydratuje pokožku hlavy, ako aj dodáva vlasom lesk. Veľkým plusom Kerastase Elixir Ultime Imperial Tea Hair Oil je to, že obsahuje UV faktor. Vďaka tejto zložke nebudú vaše vlasy nikdy vystavené účinkom slnečných lúčov.

Kapacita: 125 ml

Aplikátor: praktická pumpička

Zloženie: oleje a silikóny

Formula: polotekutá a bezfarebná, úžasná vôňa

Výhody:

  • chráni farbené vlasy pred UV žiarením
  • zabraňuje blednutiu farbených vlasov
  • vyhladzuje a krotí
  • veľmi jednoduchá aplikácia
  • príjemná textúra
  • nádherná vôňa
  • obsahuje prírodné oleje
  • veľká kapacita

Nevýhody:

  • obsahuje množstvo silikónov