Moroccanoil Treatment Original

Tento vlasový olej funguje na všetky typy vlasov. Moroccanoil Treatment Original udržiava vlasy a pokožku hlavy v dobrej kondícii. Vynikajúco sa stará o každý účes bez ohľadu na jeho dĺžku a hustotu.

Moroccanoil Treatment Original obsahuje unikátny argánový olej

Moroccanoil Treatment Original obsahuje argánový olej. Je najbežnejšie odporúčanou látkou pre všetky typy vlasov. Obsahuje prírodné antioxidanty, vitamín E a UV faktor. Ako tieto ingrediencie účinkujú? Neutralizujú voľné radikály, zabraňujú vypadávaniu vlasov, spomaľujú procesy starnutia. Robia vlasy pevnými, zdravými a lesklými.

Používanie Moroccanoil Treatment Original nie je také náročné

Moroccanoil Treatment Original je trochu iný než ostatné vlasové oleje – fľaštička nemá permanentne pripojenú pumpičku ani pipetu. Aplikátor musíte pripojiť vy sami; je v kartónovej škatuľke. Olej naneste na čisté vlasy, dôkladne ich rozmotajte. Po pár hodinách si umyte vlasy a vyfénujte ich. Vedeli ste, že Moroccanoil Treatment Original môžete pridať k farbám na vlasy a k iným produktom pre zlepšenie ich absorbcie? V dôsledku toho bude farba vlasov intenzívnejšia, pričom jej účinky – dlhotrvácne.

Moroccanoil Treatment Original funguje skvele!

Moroccanoil Treatment Original posilňuje a obnovuje. Chráni pramene pred účinkami škodlivých vonkajších faktorov, UV žiarenia a tepla zo stylingových pomôcok. Moroccanoil Treatment Original urýchľuje sušenie vlasov fénom, rozmotáva a vyhladzuje krepovatejúce pramene. Formula nie je mastná a dodáva vlasom prirodzený lesk.

Kapacita: 50 ml a 100 ml

Aplikátor: pumpička priložená k nádobke

Zloženie: obsahuje argánový olej

Formula: hustá, žltá, charakteristická vôňa

Výhody:

  • vyživuje všetky typy vlasov
  • dostupný v dvoch kapacitách
  • chráni pred škodlivými vonkajšími faktormi
  • obsahuje vitamín E, ktorý bojuje proti voľným radikálom
  • funguje ako stylingový produkt pre každodenné použitie

Nevýhody:

  • aplikátor a fľaštička sú osobitne
  • obsahuje len jeden olej