Khadi Amla Hair Oil

Khadi Amla Hair Oil účinkuje na všetky druhy vlasov. Je najúčinnejší pri ošetrení slabých a riedkych vlasov. Tiež uzdravuje pokožku hlavy, trpiacu dermatologickými chorobami. Bylinky z indickej Ajurvédy vám pomáhajú vysporiadať sa so všetkými problémami.

Zloženie Khadi Amla Hair Oil je dychberúce!

Je to jediný olej v tomto hodnotení, ktorý obsahuje výhradne organické ingrediencie. Slnečnicový olej, výťažok z amla, výťažok z bringraj, výťažok z brahmi, výťažok z nagarmootha, výťažok z lodhra, výťažok z neem, sezamový olej, mandľový olej, výťažok z henna, gáforový olej. Khadi Amla Hair Oil obsahuje aj vonné látky pochádzajúce z rastlín, rastúcich na organických plantážach.

Používanie Khadi Amla Hair Oil je veľmi ľahké

Pred každým použitím pretrepte fľaštičku. Vmasírujte jednu lyžicu Khadi Amla do pokožky hlavy a vlasov. Asi po dvoch hodinách ho zmyte pomocou jemného šampónu. Pre lepšie výsledky vykonajte rýchlu masáž pokožky hlavy. Urýchli krvný obeh a zlepší absorbciu výživných ingrediencii oleja. Ako dosiahnuť najlepšie výsledky? Nechajte produkt pôsobiť vo vlasoch celú noc a ráno si umyte vlasy. Khadi Amla Hair Oil používajte dva alebo trikrát do týždňa.

Všestrannosť Khadi Amla Hair Oil

Khadi Amla posilňuje vlasové folikuly, a preto budú vlasy silnejšie a menej náchylné voči poškodeniu. Prípravok aj zabraňuje predčasnému vypadávaniu vlasov a šediveniu, redukuje voľné radikály a chráni pred účinkami UV žiarenia. Khadi Amla Oil zjemňuje, dodáva lesk a robí vlasy hodvábne hladkými. Produkt opravuje poškodené vlasy, obnovuje rozštiepené končeky a chráni pred poškodením. Prípravok vynikajúco vyživuje, poskytuje výživné ingrediencie, ktoré sú potrebné pre správnu činnosť vlasov a pokožky hlavy. Khadi Amla Oil jemne stmavuje farbu vlasov.

Kapacita: 100 ml

Aplikátor: pohodlná pipeta

Zloženie: bylinky indickej Ajurvédy

Formula: hustá, svetložltá farba, intenzívna vôňa

Výhody:

  • obsahuje rastliny a bylinky využívané v tradičnej indickej medicíne
  • chráni pred slnkom a voľnými radikálmi
  • vyhladzuje, dodáva lesk, skrášľuje účes
  • obnovuje poškodené pramene
  • aplikácia je veľmi jednoduchá

Nevýhody:

  • neodporúča sa pre blondíny, keďže stmavuje farbu vlasov
  • aby účinkoval, musíte ho aplikovať pravidelne
  • exotické zložky môžu spôsobiť alergické reakcie u osôb s citlivou pokožkou
  • charakteristická vôňa