Nanoil vlasový olej

Vedeli ste, že existujú tri typy vlasového oleja Nanoil? Takže si môžete kúpiť Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou, Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou a Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou. Všetky tri produkty obsahujú prírodné ingrediencie, ktoré sa postarajú o vaše vlasy a pokožku hlavy. Ľahko používateľná pumpička robí každú aplikáciu bezproblémovou. Musíte ho jednoducho vyskúšať!

Zloženie vlasového oleja Nanoil vás prekvapí!

Ingrediencie vlasových olejov Nanoil sa rôznia s ohľadom na pórovitosť vlasov. Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou tvorí borovicový olej, kokosový olej, argánový olej, ricínový olej, marakujový olej, babassu olej a monoi olej. Produkt tiež obsahuje bambucké maslo, maslo cupuacu, pantenol, Kerastim, Baicapil, UV filter, vitamíny A a E. Nasledujúce látky sú obsiahnuté v Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou: makadamiový olej, argánový olej, marulový olej, jojobový olej, marakujový olej, kokosový olej, Kerastim, Baicapil, hodváb, UV filter, vitamíny A a E. Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou obsahuje mandľový olej, argánový olej, púpalkový olej, avokádový olej, marakujový olej, bavlníkový olej. Prípravok tiež obsahuje pantenol, keratín, lanolín, hodváb, Kerastim, Baicapil, UV filter, vitamíny A a E.

Používanie vlasového oleja Nanoil je veľmi jednoduché

Stačí ak aplikujete pár kvapiek Nanoil na vaše vlasy a/alebo pokožku hlavy. Prípravok má ľahučkú konzistenciu takže sa rýchlo absorbuje a ľahko roznáša na povrch vlasov. Môžete ho používať pred umytím alebo fénovaním. Aplikujte Nanoil na končeky vlasov pre ich ochranu. Obohaťte masky a kondicionéry pomocou Nanoil pre lepšie výsledky.

Účinky používania vlasového oleja Nanoil sú pôsobivé

Vlasový olej Nanoil sa postará o vaše vlasy a pokožku hlavy. Obnoví poškodené pramene, hydratuje pokožku hlavy a posilní cibuľky vlasov. Už viac žiadne rozštiepené končeky. Už žiadne vypadávanie vlasov. Už žiadne lupiny alebo nadmerné sébum. Vlasy budú objemnejšie a ľahšie rozčesateľné. Úprava vlasov sa stane skutočným pôžitkom. Vlasový olej Nanoil chráni vaše vlasy pred voľnými radikálmi, UV žiarením, čistiacimi prostriedkami a inými škodlivými faktormi.

Kapacita: 100 ml

Aplikátor: pohodlná a ľahko používateľná pumpička

Zloženie: oleje, vitamíny, UV filter a iné cenné látky

Formula: polotekutá; jemná vôňa

Výhody:

  • zväčšuje objem
  • poskytuje množstvo živín
  • stará sa o pokožku hlavy
  • dá sa použiť mnohými spôsobmi
  • obsahuje oleje, vitamíny, látky, ktoré zastavujú vypadávanie vlasov
  • uľahčuje styling
  • chráni pred škodlivými vonkajšími faktormi
  • veľká kapacita 100 ml

Nevýhody:

  • aplikátor nesiaha na dno fľaštičky

Ďalšie informácie: www.nanoil.sk