Macadamia Healing Oil Treatment

Macadamia Healing Oil Treatment sa odporúča pre poškodené a oslabené vlasy bez ohľadu na ich dĺžku a farbu. Účinok sa zakladá na intenzívnej obnove poškodených prameňov a regenerácii pokožky hlavy.

Zloženie Macadamia Healing Oil Treatment nie je zlé

Macadamia Healing Oil Treatment obsahuje olej z passionfruit a argánový olej. Obe ingrediencie udržiavajú vlasy a pokožku hlavy v dobrej kondícii. Obsahujú početné cenné látky, vrátane esenciálnych mastných kyselín, vitamínov a minerálov. Zaujímavé je, že oleje zintenzívňujú prirodzenú farbu vlasov, ako aj zvýrazňujú odtieň farbených vlasov.

Používanie Macadamia Healing Oil Treatment je hračka!

Macadamia Healing Oil Treatment nanesiete na suché, ako aj mokré vlasy. Poriadne si prečešte vlasy po každej aplikácii. Najlepšia vec, ktorú môžete urobiť, je používať olej s inými produktmi pre starostlivosť o vlasy. Ba čo viac, Macadamia Healing Oil Treatment môžete aplikovať aj za účelom obohatenia farby vašej farby na vlasy. Produkt zlepšuje jej absorbciu a predĺžuje jej trvácnosť.

Účinky Macadamia Healing Oil Treatment sú skutočne pôvabné

Macadamia Healing Oil Treatment má výživné, vyhladzujúce a krotiace účinky. Robí vlasy zvládnuteľnými, lesklejšími a krajšími. Zamotané vlasy vám už viac nebudú robiť problémy. Produkt sa okamžite vstrebe; nezanecháva žiadne usadeniny a nezamasťuje vlasy. Macadamia Healing Oil Treatment zvýrazňuje prirodzenú farbu vlasov a zintenzívňuje tú, ktorú získate ich zafarbením. Prípravok aj chráni vlasy a pokožku hlavy pred účinkami slnečných lúčov. Ak sa aplikuje po každom umytí vlasov, urýchľuje sušenie vlasov fénom.

Kapacita: 125 ml

Aplikátor: precízna pumpička

Zloženie: oleje a silikóny

Formula: polotekutá, bezfarebná; exotická korenistá vôňa

Výhody:

  • obnovuje poškodené pramene
  • pôsobí ako stylingový primer
  • zvýrazňuje prirodzenú farbu vlasov a farbu na vlasy
  • chráni pred UV žiarením
  • urýchľuje sušenie vlasov fénom
  • vyhladzuje a dodáva lesk
  • môže sa pridať k iným produktom na vlasy

Nevýhody:

  • obsahuje len dva oleje